TalkToMe - Szkoła Języka Angielskiego

TalkToMe - Szkoła Języka Angielskiego

O nas

Uwaga - oglądasz przykładowy profil pracodawcy. Nie aplikuj na podane poniżej ogłoszenia.

Witamy w "Talk To Me" – miejscu, gdzie nauka angielskiego staje się naturalną rozmową! Z ponad 20 latami doświadczenia na rynku edukacyjnym, nasza szkoła jest liderem w nauczaniu języka angielskiego poprzez konwersacje. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że najlepszym sposobem na naukę języka jest aktywne uczestniczenie w angażujących i dynamicznych dialogach


TijvvyInTeGtN6oe9Em0Zr2prOGzdTdqDHL9JZCv.jpeg


Nasze Metody:

  • Konwersacje: w "Talk To Me" stawiamy na praktyczne rozmowy, które odbywają się w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczonych native speakerów i kwalifikowanych lektorów, którzy skupiają się na codziennej komunikacji, pomagając uczniom przełamać bariery językowe.
  • Programy indywidualne: rozumiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy spersonalizowane programy nauczania, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów naszych uczniów.
  • Nauka przez doświadczenie: uczymy poprzez realne sytuacje, angażując uczniów w dyskusje na aktualne tematy, symulacje rozmów biznesowych, oraz interaktywne gry językowe.
  • Technologia na służbie nauki: wykorzystujemy nowoczesne technologie, w tym platformy do nauki online, aplikacje mobilne i interaktywne tablice, aby nauka była jeszcze bardziej efektywna i dostępna wszędzie.

yP3axzVMIAwXJpiJ0kCaW8XPXanyi9TirGo7zRBB.jpeg