Niepubliczne Przedszkole "Promyczek"

Niepubliczne Przedszkole "Promyczek"

O nas

---- Uwaga: przykładowy profil pracodawcy ----

anXnUbeiRdI60o6okQaoJd8whqONMlQa0UoHE8mG.png


Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy dzień jest pełen odkryć i radości. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce edukacji, ale przestrzeń, w której dzieci mogą bezpiecznie rozwijać swoje talenty, ucząc się szacunku do otaczającego świata oraz budowania zdrowych relacji z rówieśnikami.


Dlaczego warto do nas dołączyć? Oto kilka powodów:

  1. Indywidualne podejście do dziecka – stawiamy na rozpoznawanie i wspieranie indywidualnych potrzeb i zainteresowań każdego dziecka. Nasz zespół tworzą doświadczeni pedagodzy, którzy z pasją podchodzą do pracy, tworząc bezpieczne i kreatywne środowisko dla maluchów.
  2. Edukacja przez zabawę – wierzymy, że nauka poprzez zabawę jest najskuteczniejszą metodą edukacji wczesnoszkolnej. Nasz program nauczania jest bogaty w aktywności rozwijające wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności społeczne dzieci.
  3. Rozwój wielojęzyczny – nasze przedszkole oferuje codzienne zajęcia z języka angielskiego metodą immersji językowej. Dodatkowo, oferujemy zajęcia z drugiego języka obcego, aby od najmłodszych lat kształtować u dzieci umiejętność porozumiewania się w różnych językach.
  4. Aktywność fizyczna i zajęcia dodatkowe – uważamy, że rozwój fizyczny jest równie ważny, co intelektualny. W "Promyczku" dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach ruchowych, takich jak gimnastyka, taniec, judo czy piłka nożna, które odbywają się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.
  5. Wspieranie talentów i pasji – oprócz standardowego programu nauczania, oferujemy szereg zajęć dodatkowych, takich jak warsztaty plastyczne, muzyczne czy teatralne, dzięki czemu każde dziecko ma szansę odkryć i rozwijać swoje unikalne talenty.
  6. Przygotowanie do szkoły – nasze przedszkole realizuje obowiązkowe roczne przygotowanie przedszkolne, zapewniając dzieciom solidne fundamenty edukacyjne oraz najlepsze przygotowanie do dalszej nauki.

Dołączając do naszego zespołu, będziesz częścią wyjątkowej społeczności, która z pasją wspiera rozwój każdego dziecka. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy, możliwości rozwoju zawodowego oraz pracę w zgranym i wspierającym się zespole.


Jeśli pragniesz mieć realny wpływ na rozwój i edukację dzieci, a także pracować w miejscu, które ceni innowacyjność, kreatywność i indywidualne podejście, Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" jest miejscem dla Ciebie!


CXceZCuougqYUqliHcaDgu69Fp72pwe9dlOAd8sy.png

Nowe oferty

Dyrektor niepublicznego przedszkola

Pełny etat  •  Wrocław  •  8.000 zł - 10.000 zł / miesięcznie  •  3 tygodnie temu
3 tygodnie temu
Aplikuj